Zarupa Apprenticeship katılımcı kurumlarımız
Zarupa Apprenticeship detaylarını öğrenin

Yıldız geliştiriciler sizin için hazır!

Zarupa Apprenticeship programına katılan değerli kurumlarımız, yetişmiş insan gücü ile işlerini uçuracak yatırımı yapıyorlar.

Katılım için logonuz, kurumunuzun bir paragraf tanıtımı ve kurum linkini paylaşmanız yeterli.

Herhangi bir ücret ödemeden, doğrudan programa katılmak ve detaylı bilgi almak için lütfen iletişime geçin.

Detaylı Bilgi Alın


Unco Game Studio

Oyun geliştirme alanında faaliyet gösteren Unco Studio, 9PM Football Managers ürünü ile pazarda önemli bir yer tutuyor.

PROFELIS

Profelis hizmetlerini TÜRKAK onaylı ISO 9001:2015 kalite belgesi ile belgelemiştir. Profelis "Bilgi Güvenliği ve Bilişim Teknolojileri Eğitim ve Danışmanlığı, Linux ve Özgür Yazılım Geliştirme Destek, Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri" konusunda Türkiye'de kalite belgesine sahip ilk ve tek firmadır.

BK MOBİL

Bahçeşehir Uğur Eğitim Kurumları tarafından hayata geçirilen girişim sermayesi fonu BK Ventures çatısı altında kurulmuş olan BK Mobil İletişim Hizmetleri ve Bilişim A.Ş., BK Tomorrow markası ile kullanıcılarla buluşuyor.

SPP42

SPP42, Veri Analizi / Makine Öğrenme / Yapay Zekâ, Big Data, Distributed Computing, İş Zekâsı, Tahmin Edici Analizler, Kurumun Edge'e Taşınması, Data Fusion, Veri Kaynağı, Görselleştirme / Kartografi, Cyber Security ana başlıkları altında hizmetler sunmaktadır.

Ommasign Logo
OMMASIGN

OMMA is a cloud-based, secure, and flexible digital signage solution for the 21st century. It is adaptable, programmable yet simple as it is desired in today’s digital world.

DVL Arge

DVLX has a manufacturing set-up for PCB type products using a combination of SMT and leaded components. It has access to thermal, electrical and mechanical design and simulations software, manufacturing process and test benches to develop and test electronics boards and products.

ReklamStore Logo
ReklamStore

ReklamStore is the leading digital advertising platform that offers data centric performance solutions for advertisers and publishers. We started our journey as Turkey’s first display ad network in 2007. Since then we added affiliate, video, mobile and native advertising solutions to our offerings.

Sirketinizi Ucurun
Argedor

ARGEDOR Information Technologies was established in 2011 to coordinate projects, to perform R&D activities and to offer consulting services in parallel with technological developments. With its solutions on innovative information processing, it assists companies and end users in accessing, processing, researching and adapting information being worldwide available.

Infodif Logo
INFODIF

InfoDif is a Turkish software and security company which has a disruptive technology in video analytics. InfoDif is dedicated to development of a broad range of video surveillance and intelligent video analytics products and solutions. We have partnerships with prominent technology companies and we serve several customers including large enterprises and government agencies.

Finartz Logo
FİNARTZ

We first started our journey in 2016 as a Fintech company with the aim of making exchange of value easier, more secure and frictionless. Building on our experience in fintech and technology, we are here to help to build your future. We are making creative, problem-solver and completely solution-oriented improvements with the newest technologies. Also we have know-how on Blockchain technology. We are also aware of the potential of Blockchain technology. We are working on finance and Blockchain technology.

Sirketinizi Ucurun
Programa katılın

Zarupa Apprenticehip programına katılarak yetişmiş iş gücü gereksiniminizi karşılayın.

Zarupa Apprenticeship Programı, Mitosentez Bilgi Teknolojileri Yazılım ve Danışmanlık Hizmetleri Ltd.Şti iş ortaklığı ile gerçekleştirilmektedir.

Detaylı Bilgi Alın

Sinem T.

10 yılı aşkın kariyerim boyunca bankacılıktan başlayan çeşitli sektörlerde teknoloji yönetimi ve derin teknoloji girişimleri üzerine çalışma şansı yakaladım. Zarupa Core DevCamp ile ilk kez yazılıma ve teknoloji üretmeye uçtan uca bakma şansı yakaladım. Şimdi önüme yeni bir dil, bir güncelleme çıktığında nasıl kullanılacağını, nereden araştırılacağını biliyorum. Eğitiminiz profesyonel geçmişiniz ne olursa olsun ( ya da olmasın) elle tutulur, uygulanır ve size kariyeriniz boyunca işe yarar bilgiyi sağlayacak eğitim için Zarupa Core DevCamp’i biraz bu konularda kafa yormuş ve teknoloji üretmek isteyen herkese öneriyorum.

Cumhur T.

Yaklaşık 10 yıldır üretim sektöründe Kimya Y. Mühendisi olarak çalışmaktayım. Zarupa Core DevCamp, zengin bilgi birikimi eşliğinde bilişim konusunda güncel yöntemleri ve kaynakları öğreterek yazılım konusunda kendimi geliştirmemi sağladı. Bu konuda kendine hedef koyan herkese bu eğitime katılmalarını öneririm. Çok vakit kazanacakları bir eğitim olacak.
Önemli olan her konu kursun içeriğindedir.
aadas